Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Serdecznie witam na oficjalnej stronie naszej malowniczej Gminy. Gmina Czarnocin to miejsce o niepowtarzalnym uroku, gdzie tradycje rolnicze łączą się z pięknem przyrody. Rozległe pola, zielone łąki i lasy tworzą krajobraz, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających. Każdy, kto choć raz odwiedzi nasze okolice, doceni ich niezwykły urok i harmonię.
Zapraszam. Beata Buła Wójt Gminy Czarnocin

MISTRZOWIE AGRO PLEBISCYT

Dodał : k_adamczyk Data: 2024-04-12 14:29:11 (czytane: 271)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Rozpoczęło się głosowanie w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO – największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Echo Dnia” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.


Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.


Gmina Czarnocin uzyskała nominację w następujących kategoriach:


Koło Gospodyń Wiejskich Roku, Lider Społeczności Roku, Sołectwo Roku, Sołtys Roku.


Tak liczne nominacje są wyrazem uznania i docenienia pracy rolników, sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności.


Wszystkie ważne informacje o plebiscycie można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem www.echodnia.eu/swietokrzyskie/agro

Tegoroczna edycja akcji została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.
GL_Mistrzowie_Agro.jpg

Kalendarz

ue_stopka.jpg