Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Serdecznie witam na oficjalnej stronie naszej malowniczej Gminy. Gmina Czarnocin to miejsce o niepowtarzalnym uroku, gdzie tradycje rolnicze łączą się z pięknem przyrody. Rozległe pola, zielone łąki i lasy tworzą krajobraz, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających. Każdy, kto choć raz odwiedzi nasze okolice, doceni ich niezwykły urok i harmonię.
Zapraszam. Beata Buła Wójt Gminy Czarnocin

IV Kazimierski Rajd Samochodów Terenowych. (foto/video).

Dodał : AT Data: 2011-05-31 15:29:56 (czytane: 10352)

W ubiegły weekend 28-29 maja 2011 odbył się już IV Kazimierski Rajd Samochodów Terenowych. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka Waldemar Trzaska. W Rajdzie brało udział ponad 30 zawodników z niemal całej Polski.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Sobotnie zmagania rozpoczęły się o godz. 12-stej na torze "ROLMET" w Kazimierzy Małej w dwóch klasach: wyczyn i sport.

Zawodnicy mieli do przejechania trzy odcinki o łącznej długości ok. 20 km z licznymi atrakcjami – przeprawa wodna, las, górki, piaskownia czy bagienko.

 rajd_kazmierski_marcin.jpg
Foto Marcin Wróbel

rajd_kazimierza001.jpg

rajd_kazimierza002.jpg


W niedzielny poranek bo już od godz. 9.00 za Halą Sportową w Kazimierzy Wielkiej rozegrany został kolejny etap Rajdu. Tu zmagania odbywały się w trzech kategoriach: amator, wyczyn i sport. Załogi miały do pokonania bagienka, górki, doły czy błoto sięgające po osie samochodów. A nieoceniony okazał się ciągnik rolniczy, który niejednokrotnie ratował załogi z opresji.

Wszyscy uczestnicy Rajdu otrzymali nagrody, puchary i pamiątkowe dyplomy.

 fotoreportaż

 

Wkrótce video i wyniki rajdu

 

/red/


 


 

 Kalendarz

ue_stopka.jpg