Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Blondynki wolą mężczyzn. - zmiana terminu.

Dodał : AT Data: 2012-02-08 10:52:13 (czytane: 6945)

Kabaretowo-muzyczno-taneczna komedia z duchem perkusisty w tle. Tylko w tej komedii będziecie mogli Państwo podziwiać Krzysztofa Ibisza, Michała Milowicza i Tomasza Stockingera, grających razem w jednym przedstawieniu. I to jak grających !!! Spektakl odbędzie się 1 marca 2012r.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Przezabawne dialogi, prześmieszne skecze i dużo piosenek nigdzie dotąd nie wykonywanych. Prawdziwy mini festiwal piosenki. Urzekające i tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Słowem humor, taniec, miłość i śpiew. Każdy tu znajdzie coś dla siebie : rewię, kabaret, varietes, musical z odrobiną liryki. Tytułowe blondynki Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska zaskakują nas co i rusz swoim wdziękiem i blondynkową werwą w skeczach, piosenkach, dialogu i tańcu.


blondynki_wola_mezczyzn002.jpg


HISTORIA :

Dwie blondynki aktorki plus dwóch aktorów i tajemniczy reżyser Milosz Radżinski spotykają się w dawnym PRL-owskim domu kultury w Bieszczadach, by przygotować program estradowy na kontrakt do Chicago. Przeznaczenie w osobie menedżera Maksa decyduje o ich przyszłości inaczej. Jest to opowieść o marzeniach, przyjaźni, miłości i teatrze! Całość wieńczy żywiołowa rewia kabaretowa połączona z błyskotliwą konferansjerką Krzysztofa Ibisza.

Blondynki wolą mężczyzn to komedia, która pozwoli Państwu na oderwanie się od monotonii życiowych trosk i wznieść się choć przez chwilę ponad codzienną pospolitość.

01.03.2012r. godz.19.00
KAZIMIERSKI OŚRODEK KULTURY ul. 1-go Maja 16
CENA BILETU : 50zł, 60 zł.


Kalendarz

ue_stopka.jpg