Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Rozpoczyna się piłkarska wiosna. (fotoreportaż)

Dodał : AT Data: 2012-03-17 09:52:12 (czytane: 1793)

Już w tą niedzielę 18 marca rozpoczyna rundę wiosenną sezonu 2011/2012 liga okręgowa. Wicelider tabeli MKS Zdrój Busko (32 pkt. po rundzie jesiennej) gra na wyjeździe z zajmującą szóstą pozycję drużyną GKS Rudki (23 pkt.), siódmy w tabeli Piast Stopnica (23 pkt.) gra u siebie z dwunastym zespołem tabeli Astrą Piekoszów (17 pkt.).

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Mecze w tej kolejce rozpoczynają się o godzinie 14.00. Prowadzi w tej grupie rozgrywek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski z 43 punktami. W następnej 25 marca  w Busku dojdzie do arcyciekawej konfrontacji - MKS Zdrój Busko podejmuje Zenit Chmielnik (9 miejsce w tabeli 21 pkt.), Piast Stopnica wyjeżdża do Moravii Morawica.

liga_wiosenna001.jpg 

25 marca rusza rywalizacja w świętokrzyskiej A-klasie i tu oba nasze zespoły  Tempo Pacanów i Wisła Nowy Korczyn grają z drużynami z Masłowa. Zorza Tempo Pacanów (10 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej z 14 punktami) gra u siebie z GOKiS Masłów (13 miejsce, 11 pkt.), Wisła Nowy Korczyn (12 miejsce, 12 pkt.)  także u siebie podejmuje ostatnią drużynę tabeli Klonówkę Masłów (2 pkt.). W tej grupie 1 kwietnia w Nowym Korczynie również dojdzie do prestiżowego meczu pomiędzy Wisłą Nowy Korczyn i Zorzą Tempo Pacanów.

1 kwietnia rozpoczyna rundę wiosenną  świętokrzyska B-klasa, w której grają z naszego terenu Gród Wiślica, Źródło Solec Zdrój, MKS II Zdrój Busko i Piast II Stopnica. Lider tabeli Gród Wiślica (28 pkt.) podejmuje u siebie Spartę II Kazimierza Wielka, Źródło Solec Zdrój (9 miejsce w tabeli, 13 pkt.) też u siebie gra z MKS II Zdrój Busko (4 miejsce w tabeli, 18 pkt.), Piast II Stopnica (5 w tabeli z 17 pkt.) też na swoim boisku gra z dwunastym zespołem GKS Szydłów.

Zapraszamy na stadiony i życzymy wielu emocji, satysfakcji sportowej zawodnikom, kibicom zbliżając się z każdym tygodniem do najważniejszego w Europie święta piłki nożnej – EURO 2012!

 

fotoreportaż

/Robert Gwóźdź/

 

 Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.212.120.195

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg