Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Akcja „POTRZEBUJE RODZICÓW OD ZARAZ”

Dodał : GS Data: 2017-10-13 12:03:33 (czytane: 143)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej włącza się w coroczną akcję Wojewody Świętokrzyskiego pod nazwą „Potrzebuje rodziców od zaraz”, której celem jest pozyskanie kandydatów do prowadzenia zastępczych form wychowania rodzinnego, a także przekazania informacji o możliwościach i sposobach prowadzenia tego typu opieki.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

W ramach 11 edycji akcji Wojewoda Świętokrzyski zaprasza na:

  • otwartą konferencję pod nazwą „Zostań rodzicem zastępczym”, która odbędzie się 27 października o godz. 11:00, sala nr 12- Okrąglak w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim;

  • imprezę sportową pod nazwą „IX Zawody Sportowe Rodzicielstwa Zastępczego” organizowaną przez Fundację „Przystanek Dziecko”, w dniu 28 października 2017r o godz. 9.00 w Gimnazjum Jana Pawła II w Daleszycach ul. Sienkiewicza 11b.

  • Imprezę artystyczną promująca akcję w dniu 4 listopada 2017 o godz.14:00 na scenie w Galerii Echo w Kielcach- występy muzyczno- artystyczne wychowanków pieczy zastępczej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w organizowanych spotkaniach.

Zainteresowane osoby mogą zwrócić się także do tut. Ośrodka, pok. 11 i 13 o uzyskanie szczegółowych informacji dotyczących w/w Akcji – osoby do kontaktu w powyższej sprawie: Pani Justyna Warszawa i Pani Małgorzata Pieron.

potrzebujeA5_s1_2.jpg 

potrzebujeA5_s2_2.jpg 

Kalendarz

ue_stopka.jpg