Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w Busku (video)

Dodał : MCK Data: 2009-05-04 10:29:14 (czytane: 10495)

Ponad 300 osób przybyło w słoneczne, środowe popołudnie, 28 kwietnia, do Sali koncertowej sanatorium Marconi w Busku-Zdroju na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim, prezesem PiS oraz kandydatami tej partii do Parlamentu Europejskiego: Michałem Jędrysem, Tadeuszem Skorupą, Jackiem Włosowiczem i Pawłem Kowalem.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Prowadzącym spotkanie był senator Grzegorz Banaś, były wojewoda świętokrzyski, który bardzo dobrze zaprezentował się w nowej roli konferansjera.

W trakcie tego bardzo profesjonalnie przygotowanego i poprowadzonego spotkania przed kuracjuszami i mieszkańcami Buska wystąpili również Grażyna Gęsicka i Przemysław Gosiewski.

konwencja_pis001.jpg

konwencja_pis002.jpg

konwencja_pis003.jpg

konwencja_pis004.jpg

konwencja_pis005.jpg

konwencja_pis006.jpg


Pani minister rozwoju w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego przedstawiła przybyłym do Sali koncertowej swoją ocenę aktualnej sytuacji gospodarczej w Polsce.

Szef Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Przemysław Gosiewski, odniósł się w swoim wystąpieniu m.in. do odbywającego się niedawno w Brukseli głosowania nad ustanowieniem rocznicy śmierci Rotmistrza Witolda Pileckiego dniem Walki Bohaterów z Totalitaryzmami. Z przykrością stwierdził, że niestety, nie wszyscy polscy europosłowie zagłosowali za uczczeniem pamięci tego wybitnego Polaka. Jako ciekawostkę podał, że za uhonorowaniem rotmistrza głosowało wielu posłów z Wielkiej Brytanii.

Na zakończenie premier Jarosław Kaczyński wyczerpująco odpowiedział na pięć spośród wielu pytań zadanych z sali, wyjaśnił m.in. jakie okoliczności doprowadziły do upadku jego rządu.

Oficjalne spotkanie zakończyło się tuż po godzinie dwudziestej – reprezentantów Prawa i Sprawiedliwości żegnały w Busku gromkie oklaski bardzo licznie przybyłej publiczności.

 

Foto: J.Kruk
Specjalne podziękowania dla 'VIKAM' - Video Foto Studio za pomoc w realizacji relacji.

Zobacz pełną relację video ze spotkania: 

Kliknij i ogladaj


Kliknij i ogladajKliknij i ogladaj


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.228.229.51

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg