Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

PODZIĘKOWANIE

Dodał : GS Data: 2019-10-31 11:41:47 (czytane: 156)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Wójt Gminy Czarnocin wraz z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnocinie serdecznie dziękują nauczycielom oraz uczniom Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Cieszkowach, Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu im. Batalionów Chłopskich w Czarnocinie, Szkole Podstawowej im. Leona Wójcickiego w Sokolinie, uczestnikom Klubu Seniora w Soboszowie oraz wszystkim innym instytucjom i osobom, które przyłączyły się do akcji zbierania plastikowych nakrętek.
W piątek 25.10.2019 r. pracownicy GOPS dostarczyli do podopiecznej Fundacji Dajemy Wybór, z którą współpracujemy ogromną ilość nakrętek. Zysk ze sprzedaży z poniższych nakrętek zostanie w całości przekazany na leczenie Ani – podopiecznej Fundacji Dajemy Wybór.
Powyższa Fundacja zajmuje się podopiecznymi nie tylko z terenu Gminy Czarnocin, ale również z całego powiatu kazimierskiego. Serdecznie dziękujemy za pomoc i liczymy na dalszą owocną współpracę, a Tobie Aniu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

nakretki.jpg

Kalendarz

ue_stopka.jpg