Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

INAUGURACJA SZCZEPIEŃ W GMINIE CZARNOCIN

Dodał : malgorzata_pieron Data: 2021-08-03 10:29:38 (czytane: 148)

3 lipca 2021r. podczas pierwszego Średniowiecznego Pikniku w Stradowie odbyła się również inauguracja promocji szczepień przez Gminę Czarnocin.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

U podnóża Średniowiecznego Grodziska w Stradowie w czasie trwania pikniku w stoisku Gminy Czarnocin trwał dyżur pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnocinie. Pracownicy zachęcali do szczepień, informowali uczestników uroczystości, o tym gdzie mogą się zaszczepić. Pracownicy GOPS informowali także o tym, że szczepionki są dobrowolne, ale warto się szczepić. Namiot promujący szczepienia i Gminę Czarnocin cieszył się dużym zainteresowaniem osób w każdej grupie wiekowej. Do stoiska z ulotkami i gadżetami promocyjnymi podchodzili zarówno starsi jak i dzieci. Każda osoba, która odwiedziła nasz namiot #szczepimysię zabrała ze stoiska promujący szczepienia gadżety od toreb na zakupy, plecaków, tzw.” nerek” po breloki, długopisy czy mini gry dla najmłodszych. Gadżety promujące szczepienia zostały zakupione w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepeiń przeciw COVID – 19.

Gmina Czarnocin planuje kolejne etapy promocji szczepień w punktach najczęściej uczęszczanych przez naszych mieszkańców.

 

Kalendarz

ue_stopka.jpg