Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Serdecznie witam na oficjalnej stronie naszej malowniczej Gminy. Gmina Czarnocin to miejsce o niepowtarzalnym uroku, gdzie tradycje rolnicze łączą się z pięknem przyrody. Rozległe pola, zielone łąki i lasy tworzą krajobraz, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających. Każdy, kto choć raz odwiedzi nasze okolice, doceni ich niezwykły urok i harmonię.
Zapraszam. Beata Buła Wójt Gminy Czarnocin

Zgłaszanie szkód w uprawach rolnych- przymrozki wiosenne

Dodał : k_adamczyk Data: 2024-05-06 19:05:48 (czytane: 300)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Wójt Gminy Czarnocin informuje, że w dniu 6 maja 2024 r. powiadomił Pełnomocnika Wojewody Świętokrzyskiego ds. usuwania skutków klęsk żywiołowych o wystąpieniu na terenie gminy niekorzystnego zjawiska atmosferycznego tj. wiosennych przymrozków w dniu 17-18 kwietnia 2024 r.

W terminie do dnia 16 maja 2024 r. poszkodowani rolnicy mogą składać pisemne wnioski o szacowanie szkód w uprawach rolnych spowodowanych wiosennymi przymrozkami.

Wypełniony wniosek wraz z załącznikami oraz załączoną do wniosku zgodą na przetwarzanie danych osobowych czytelnie podpisane rolnicy składają w Urzędzie Gminy w Czarnocinie.

Do składanego wniosku rolnik dołącza kserokopię wniosku o płatności bezpośrednie za rok 2024, a w przypadku posiadania w gospodarstwie zwierząt, należy także załączyć zaświadczenie o ilości zwierząt wydane przez ARiMR.
Więcej informacji pod nr tel. 41 35-12-028 w. 225 – Małgorzata Szpyt- zarządzanie kryzysowe.

Wnioski do pobrania w Urzędzie Gminy oraz poniżej:

 Wniosek o szacowanie szkód w gospodarstwach rolnych

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Kalendarz

ue_stopka.jpg