Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Serdecznie witam na oficjalnej stronie naszej malowniczej Gminy. Gmina Czarnocin to miejsce o niepowtarzalnym uroku, gdzie tradycje rolnicze łączą się z pięknem przyrody. Rozległe pola, zielone łąki i lasy tworzą krajobraz, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających. Każdy, kto choć raz odwiedzi nasze okolice, doceni ich niezwykły urok i harmonię.
Zapraszam. Beata Buła Wójt Gminy Czarnocin

Wójt Gminy Czarnocin spotkała się z Panią Zofią Nawrot z okazji jej 103. urodzin

Dodał : szpyt_m Data: 2024-05-23 12:15:46 (czytane: 171)

Z wielką radością informujemy, że w dniu 23.05.2024 r. Wójt Gminy Czarnocin, Beata Buła, miała zaszczyt spotkać się z Panią Zofią Nawrot, najstarszą mieszkanką naszej gminy, która obchodziła swoje 103. urodziny.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Z tej wyjątkowej okazji Pani Wójt odwiedziła Panią Zofię w jej domu. Spotkanie odbyło się w ciepłej i serdecznej atmosferze przy herbatce, podczas której Pani Zofia podzieliła się swoimi wspomnieniami i opowieściami z minionych lat.
Pani Wójt złożyła jubilatce najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wielu kolejnych lat w otoczeniu bliskich.
„Jestem zaszczycona, że mogę świętować z Panią te niezwykłe urodziny. Pani życie jest dla nas wszystkich inspiracją i świadectwem, jak wiele można osiągnąć dzięki wytrwałości, pogodzie ducha i miłości do ludzi” - powiedziała Wójt.

9.jpg

Kalendarz

ue_stopka.jpg