Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Serdecznie witam na oficjalnej stronie naszej malowniczej Gminy. Gmina Czarnocin to miejsce o niepowtarzalnym uroku, gdzie tradycje rolnicze łączą się z pięknem przyrody. Rozległe pola, zielone łąki i lasy tworzą krajobraz, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających. Każdy, kto choć raz odwiedzi nasze okolice, doceni ich niezwykły urok i harmonię.
Zapraszam. Beata Buła Wójt Gminy Czarnocin

Spotkanie w Klubie Senior+ - kontynuacja Akcji pod nazwą: „Bądź widoczny – noś odblaski”.

Dodał : malgorzata_pieron Data: 2024-01-28 23:40:06 (czytane: 314)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Dniu 25 stycznia 2024 r. podczas zająć odbyło się spotkanie Wójt Gminy Czarnocin – Pani Marii Kasperek oraz Pana Przewodniczącego Rady Gminy – Pana Kazimierza Warszawy z Uczestnikami Klubu Senior+ w Soboszowie.

Ważnym punktem spotkania była kontynuacja Akcji pod nazwą: „Bądź widoczny – noś odblaski”. Pierwszy cykl Akcji to cztery spotkania skierowane do wszystkich Seniorów z naszej gminy oraz osób dorosłych. Wszyscy Uczestnicy naszego Klubu otrzymali od Pani Wójt opaski odblaskowe rozdane przez Koordynatora – kierownika KS+. Dzięki tym elementom odblaskowym, które nasi Seniorzy – często uczestnicy ruchu drogowego otrzymali, będą mogli czuć się bezpieczniej poruszając się po zmroku.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy ciastku i gorącej herbacie.

Drugi cykl Akcji skierowany jest do Uczniów szkół z terenu Gminy Czarnocin – będą to spotkania, jeszcze przed feriami, z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji odnośnie bezpieczeństwa podczas wypoczynku oraz bezpiecznego korzystania pieszego z ruchu drogowego.

FOTO 1_1.JPG 

IMG_1818.JPG 

IMG_1820.JPG 

IMG_1823.JPG 

IMG_1826.JPG 

IMG_1827.JPG 

IMG_1828.JPG 

IMG_1829.JPG 

IMG_1830.JPG 

Kalendarz

ue_stopka.jpg