Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Serdecznie witam na oficjalnej stronie naszej malowniczej Gminy. Gmina Czarnocin to miejsce o niepowtarzalnym uroku, gdzie tradycje rolnicze łączą się z pięknem przyrody. Rozległe pola, zielone łąki i lasy tworzą krajobraz, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających. Każdy, kto choć raz odwiedzi nasze okolice, doceni ich niezwykły urok i harmonię.
Zapraszam. Beata Buła Wójt Gminy Czarnocin

Rodzinne świętowanie w Gminie Czarnocin

Dodał : szpyt_m Data: 2024-06-03 12:59:39 (czytane: 171)

Maj i czerwiec to miesiące rodzinne, w których obchodzone są: Dzień Rodziny, Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. To wspaniały rodzinny czas.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

W miniony weekend w kilku miejscowościach obchodzone były uroczystości, festyny, z okazji Dnia Dziecka, które miały bardzo integracyjny i rodzinny charakter. Kika wydarzeń jeszcze przed nami. Pamiętajmy, że rodzina to największy skarb, wartość bezcenna. Dlatego wszystkim naszym Mieszkańcom życzymy ciepła i serdecznych uczuć, wzajemnej bliskości, zrozumienia i szacunku. A Wam Drogie Dzieci, dużo zdrowia, radości, szczęścia, sukcesów w szkole, spełnienia najskrytszych marzeń i planów oraz samych przyjaznych ludzi wokół, którzy zawsze będą Was wspierać.

Bez_nazwy.jpg


Kalendarz

ue_stopka.jpg