Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Serdecznie witam na oficjalnej stronie naszej malowniczej Gminy. Gmina Czarnocin to miejsce o niepowtarzalnym uroku, gdzie tradycje rolnicze łączą się z pięknem przyrody. Rozległe pola, zielone łąki i lasy tworzą krajobraz, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających. Każdy, kto choć raz odwiedzi nasze okolice, doceni ich niezwykły urok i harmonię.
Zapraszam. Beata Buła Wójt Gminy Czarnocin

III Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka- etap powiatowy

Dodał : k_adamczyk Data: 2023-11-08 17:40:57 (czytane: 209)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

7 listopada w Kazimierskim Ośrodku Sportowym odbyły się sportowe rozgrywki na etapie powiatowym w III Świętokrzyskiej Olimpiadzie Przedszkolaka. Gminę Czarnocin po wygranym etapie gminnym reprezentował oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej im. Leona Wójcickiego w Sokolinie. Przedszkolaki stawiły się wraz ze swoją opiekunką Panią Jolantą Wierzbowską i koordynatorem gminnym Panem Pawłem Paczkowskim. Choć maluchom nie udało się wygrać, świetnie się zaprezentowali i dobrze bawili. Medale w imieniu wójta Gminy Czarnocin Pani Marii Kasperek wręczyła inspektor ds. oświaty Małgorzata Szpyt, a puchar i dyplom Pani Elżbieta Szczęsna-Kusak, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach.
W rozgrywkach wojewódzkich powiat będzie reprezentować oddział przedszkolny z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kazimierzy Wielkiej.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Kalendarz

ue_stopka.jpg