Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Serdecznie witam na oficjalnej stronie naszej malowniczej Gminy. Gmina Czarnocin to miejsce o niepowtarzalnym uroku, gdzie tradycje rolnicze łączą się z pięknem przyrody. Rozległe pola, zielone łąki i lasy tworzą krajobraz, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających. Każdy, kto choć raz odwiedzi nasze okolice, doceni ich niezwykły urok i harmonię.
Zapraszam. Beata Buła Wójt Gminy Czarnocin

Edukacja z wojskiem

Dodał : szpyt_m Data: 2024-06-10 13:56:49 (czytane: 322)

Gmina Czarnocin jako organ prowadzący zgłosił Szkołę Podstawową w Cieszkowach do udziału w przedsięwzięciu „Edukacja z wojskiem”.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Jest to wspólne działanie Ministra Edukacji oraz Ministra Obrony Narodowej na rzecz edukacji proobronnej w szkołach. Celem jest podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa, kształtowanie odpowiednich postaw w sytuacjach zagrożenia oraz nabycie praktycznych umiejętności zachowania w takich sytuacjach, a także nauka bezpiecznego poruszania się w sieci oraz krytycznej analizy informacji dostępnych w Internecie.
Zajęcia w Cieszkowach miały formę praktyczną i teoretyczną, a szkolenie przeprowadzili żołnierze z 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

                                                                                                              Opracował: Małgorzata Szpyt

0.jpg

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Kalendarz

ue_stopka.jpg