Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Serdecznie witam na oficjalnej stronie naszej malowniczej Gminy. Gmina Czarnocin to miejsce o niepowtarzalnym uroku, gdzie tradycje rolnicze łączą się z pięknem przyrody. Rozległe pola, zielone łąki i lasy tworzą krajobraz, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających. Każdy, kto choć raz odwiedzi nasze okolice, doceni ich niezwykły urok i harmonię.
Zapraszam. Beata Buła Wójt Gminy Czarnocin

Darowizny od Fundacji KGHM Polska Miedź

Dodał : szpyt_m Data: 2024-05-28 13:30:24 (czytane: 171)

Zachęcamy do zapoznania się z możliwością uzyskania wsparcia dla osób fizycznych i instytucji w realizacji przedsięwzięć w ramach różnych obszarów tematycznych.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Instytucje wnioskujące powinny pamiętać, że projekt musi być zgodny z celami statutowymi Fundacji KGHM Polska Miedź, mieścić się w zakresie jednego z obszarów działalności Fundacji, tj. „Zdrowie i bezpieczeństwo", „Nauka i edukacja", „Sport i rekreacja" i „Kultura i tradycje" oraz być zgodny z zasadami przyznawania darowizn przez Fundację KGHM Polska Miedź.

Wszystkie instytucje oraz osoby fizyczne, które ubiegają się o przyznanie darowizny od Fundacji KGHM Polska Miedź muszą poprawnie wypełnić wniosek zawierający szczegółowe dane o przeprowadzanym projekcie.

Nabór wniosków odbywa się w trybie ciągłym (trwa cały rok). Składanie wniosków odbywa się wyłącznie pocztą tradycyjną.

Więcej informacji poniżej:

http://fundacjakghm.pl/dla-instytucji/

 http://fundacjakghm.pl/dla-osob-fizycznych/

fundacja_kghm.gif 


Kalendarz

ue_stopka.jpg