Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Zatrzymani za korupcję

Dodał : MC Data: 2010-09-28 17:28:25 (czytane: 72140)

Policjanci Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji zatrzymali dziś po południu 8 funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Busku Zdroju. Wszyscy oni podejrzewani są o przestępstwa korupcyjne.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Jest to realizacja sprawy prowadzonej od kilku miesięcy. Sprawa ta nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie zaangażowanie Komendanta Powiatowego Policji w Busku Zdroju, który jako pierwszy zauważył symptomy mogące świadczyć o nieprawidłowościach w komendzie.

 

Policja.jpg

 

Zgodnie z procedurami poinformował o swoich spostrzeżeniach i wątpliwościach Komendanta Wojewódzkiego Policji, a ten powiadomił Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Kolejne ustalenia, już w ścisłej współpracy z kierownictwem tej jednostki pozwoliły na zebranie materiału dowodowego obciążającego zatrzymanych.

W miejsce zatrzymanych funkcjonariuszy, na teren tego powiatu skierowano policjantów grupy wsparcia Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, którzy realizując przydzielone zadania będą teraz strzegli bezpieczeństwa na drogach powiatu buskiego.

Każdy kto sprzeniewierza się ideałom pracy policjanta musi liczyć się z konsekwencjami, zarówno natury prawnej, jak i dyscyplinarnej. Dla takich osób nie ma miejsca w szeregach policji.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach
Foto: busko.com.pl

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.218.88

Kalendarz

ue_stopka.jpg