Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Dodał : k_adamczyk Data: 2022-06-24 18:17:14 (czytane: 196)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

W trzech szkołach podstawowych na terenie gminy Czarnocin zakończył się rok szkolny. W piątek 24 czerwca we wszystkich placówkach wręczano świadectwa, dyplomy i gratulacje. W tym roku Wójt Gminy Czarnocin Pani Maria Kasperek oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Kazimierz Warszawa wzięli udział w uroczystościach związanych z zakończeniem roku szkolnego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Czarnocinie, natomiast wcześniej uczestniczyli w  komersach klas ósmych w szkołach podstawowych w Cieszkowach i Sokolinie.


Uczniowie otrzymali od  swoich wychowawców i dyrektorów świadectwa, a najlepsi również nagrody książkowe i wyróżnienia. Rodzice zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi. Władze samorządowe pożegnały uczniów wszystkich klas ósmych wręczając im pamiątkowe upominki.


Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy bezpiecznych wakacji, spokojnego wypoczynku i samych słonecznych dni oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.


Zapraszamy do obejrzenia relacji z tych uroczystości na stronach internetowych i kontach społecznościowych szkół.

                                
 Opracowała: Małgorzata Szpyt

Kalendarz

ue_stopka.jpg