Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

V Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona ''Niechaj zabrzmi Bukowina''.

Dodał : AT Data: 2012-03-12 09:47:00 (czytane: 1791)

Już po raz piąty Wojciech Belon zaprasza do swojej muzycznej krainy na Festiwal swojego imienia czyli Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina”.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Z satysfakcją informujemy, że napływają już pierwsze zgłoszenia. Przypominamy, że ostateczny termin zgłoszeń upływa 10 maja 2012 r.

belon_plakat_2012.jpg 

Jak przystało na piąty jubileuszowy - będzie rekordowo długi. Rozpoczynamy w czwartek 24 maja plenerowo a kończymy w niedzielę 27 maja koncertem „pro memoria” poświęconym 60 rocznicy urodzin Wojtka. Po raz pierwszy Festiwal został w znaczący sposób dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tak jak dotychczas utrzymujemy wszystkie stałe atuty imprezy: spotkania integracyjne, bezpłatne noclegi, wyżywienie, dobrą atmosferę etc… Obecnie prowadzimy rozmowy z artystami (gwiazdami festiwalu). O szczegółach będziemy informować sukcesywnie. A na razie „Niechaj zabrzmi Bukowina”.                 

/AIM/

 

Regulamin tegorocznego festiwalu na stronie BSCK - więcej

 

 

Czytaj o IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona za nami! (foto/video).


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.228.229.51

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg