Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

SZCZEPIENIE PRZECIW COVID-19

Dodał : malgorzata_pieron Data: 2021-01-13 11:04:36 (czytane: 320)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

SZCZEPIENIE   PRZECIW   COVID-19


            Informujemy że Ośrodek Zdrowia w Czarnocinie przyjmuje wstępne zgłoszenia na zapisy chętnych do szczepienia szczepionką przeciw COVID19. Oficjalne zapisy rozpoczną się w dniu 15 stycznia 2021 r, nr telefonu przez który można się zapisać wstępnie do szczepienia to (41)3512014 w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8.00 do 17.00. Szczepione będą osoby powyżej 16-ego roku życia, na początku w pierwszej kolejności osoby powyżej 70-ego roku życia po wstępnej kwalifikacji lekarskiej - głównym przeciwskazaniem do szczepienia są przebyte ciężkie reakcje alergiczne wywołane różnymi czynnikami.

         Szczepienie jest jedynym racjonalnym wyborem, dzięki któremu będziemy mogli wyjść z pandemii i wrócić do normalnego życia.

         Jednocześnie pragniemy przypomnieć o milionach istnień ludzkich ocalonych dzięki wdrożonym w przeszłości programom szczepień przeciw ospie prawdziwej, polio, wirusowemu zapaleniu wątroby typu B i wielu innym chorobom zakaźnym.

         Apelujemy o ignorowanie osób, których zakres wiedzy i kompetencji nie uprawnia do wydawania opinii na temat chorób zakaźnych, a w szczególności COVID-19, i szczepień przeciw zakażeniom SARS-CoV-2.  

 

Ponadto Gmina Czarnocin udostępnia dedykowany dla mieszkańców naszej gminy nr telefonu 530 647 743 na potrzeby  związane z koniecznością skorzystania z transportu do punktu szczepień.

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.36.32

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg