Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Spotkanie sympatyków 'Gazety Polskiej' z kandydatami do Parlamentu. (audio)

Dodał : MC Data: 2011-09-21 14:44:48 (czytane: 4465)

19 września 2011r. w salonie 'Pensjonatu Sanato' odbyło się spotkanie z byłym szefem ABW prok. Bogdanem Święczkowskim i Tomaszem Kaczmarkiem zwanym agentem Tomkiem, zorganizowane przez Buski Klub Gazety Polskiej. W spotkaniu wziął również udział Mieczysław Gil - kandydat do Senatu RP.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Salon 'Pensjonatu Sanato' szczelnie wypełnili sympatycy PiS i Gazety Polskiej.
Poruszono m.in. temat niemieckości i odrębności Górnego Śląska, zarzucając rządowi PO, że dla doraźnych celów, czyli kilku procent głosów w wyborach samorządowych, zalegalizowano Ruch Autonomii Śląska jako siłę polityczną.

GP_swieczkowski_kaczmarek_gil03.jpg

GP_swieczkowski_kaczmarek_gil01.jpg


Bogdan Święczkowski mówił również o problemie agentury wśród dziennikarzy i tworzenia tzw. 'agentury wpływu', która ma na celu kreowanie sytuacji i zdarzeń, sterowanie treściami, które ukazują się w prasie i manipulacje opinią publiczną.

GP_swieczkowski_kaczmarek_gil02.jpgNa pytanie z sali o kasetę z nagraniem rozmowy ze Ś.P. Andrzejem Lepperem odpowiedział Tomasz Kaczmarek, informując, że słyszał to nagranie i padają tam nazwiska ludzi odpowiedzialnych za przeciek w aferze gruntowej.

 

 

Zapraszamy do wysłuchania fragmentu relacji audio ze spotkania:

Kliknij i słuchaj (mp3):  

Na zakończenie spotkania organizatorzy zaprosili zebranych na na koncert Marcina Wolskiego i Pawła Piekarczyka.


/red/


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.212.120.195

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg