Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Rozkład jazdy na półkolonie

Dodał : GS Data: 2019-07-18 14:41:13 (czytane: 333)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka


Bus- trasa: Krzyż- Sokolina

Wszyscy Uczestnicy Półkolonii wsiadają na przystankach szkolnych bądź w miejscach do tego wyznaczonych.

Godziny dowozu i odwozu na PÓŁKOLONIE 2019- 22 lipca do 2 sierpnia 2019 roku.

Szkoła Podstawowa im. Leona Wójcickiego w Sokolinie.


DOWÓZ

Lp.

Miejscowość

Godzina odjazdu

1

Krzyż

7:20

2

Cieszkowy

7:24

3

Swoszowice

7:28

4

Koryto

7:33

5

Opatkowiczki

7:37

6

Miławczyce

7:40

7

Bieglów

7:43

8

Stradów

7:50

9

Zagaje Stradowskie

7:52

10

Malżyce- Górki

7:57

11

Malżyce (wieś)

8:02

12

Mękarzowice

8:04

13

Czarnocin

8:07

14

Soboszów

8:10

15

Będziaki

8:13

16

Kolosy

8:14

17

Sokolina

8:15

Lp.

Miejscowość

Godzina odjazdu

1

Sokolina

14:00

2

Kolosy

14:01

3

Będziaki

14:05

4

Soboszów

14:08

5

Czarnocin

14:11

6

Mękarzowice

14:15

7

Malżyce (wieś)

14:17

8

Malżyce-Górki

14:18

9

Zagaje Stradowskie

14:25

10

Stradów

14:27

11

Bieglów

14:34

12

Miławczyce

14:39

13

Opatkowiczki

14:42

14

Koryto

14:50

15

Swoszowice

14:55

16

Cieszkowy

15:00

17

Krzyż

14:03


Bus trasa: Charzowice- Sokolina

Wszyscy Uczestnicy Półkolonii wsiadają na przystankach szkolnych bądź w miejscach do tego wyznaczonych.

Godziny dowozu i odwozu na PÓŁKOLONIE 2019- 22 lipca do 2 sierpnia 2019 roku.

Szkoła Podstawowa im. Leona Wójcickiego w Sokolinie.

Lp.

Miejscowość

Godzina odjazdu

Godzina powrotu

1

Charzowice

8:25

15:10

2

Dębiany

8:30

15:15

3

Zagajów

8:34

15:19

4

Mikołajów

8:38

15:23

5

Stropieszyn

8:42

15:30

6

Sokolina

8:45

15:35

Rozkład jazdy na półkolonie - pobierz

Kalendarz

ue_stopka.jpg