Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Punkt konsultacyjno – informacyjny programu „Czyste Powietrze”

Dodał : k_adamczyk Data: 2021-11-24 16:46:10 (czytane: 105)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Program "Czyste powietrze"


Szanowni Mieszkańcy,


Urząd Gminy w Czarnocinie informuje, że uruchomiony jest punkt konsultacyjno – informacyjny programu „Czyste Powietrze”.
W punkcie tym mieszkańcy mogą uzyskać poradę odnośnie tego jak wypełnić wniosek oraz co obejmuje dofinansowanie z tego programu.
Punkt konsultacyjny mieści się na parterze w pokoju nr 4 i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 12:00 . Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 41 35 12 028 w.214.
W celu ułatwienia pracy oraz dla wygody mieszkańców prosimy o wcześniejsze zapisywanie się na spotkanie telefonicznie pod numerem 41 35 12 028.
Osoby składające wniosek mogą otrzymać środki w formie dotacji, m.in. na wymianę starych, nieefektywnych źródeł ciepła, docieplenie budynków, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej i inne zadania termomodernizacyjne.
"Czyste Powietrze" to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty programu „Czyste powietrze”. Działania te pomogą poprawić jakość powietrza w naszej gminie oraz dodatkowo przyniosą Państwu  wymierne korzyści finansowe.Kalendarz

ue_stopka.jpg