Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Przedszkolaki na start 2012.

Dodał : AT Data: 2012-03-23 14:43:44 (czytane: 2341)

11.03.2012r Szkoła Podstawowa w Bogucicach zorganizowała V Turniej Sportowy "Przedszkolaki na start 2012", w którym wzięły udział przedszkolaki z Brześcia, Kozubowa, Młodzaw, Zagości, Bogucic i Gacek. Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak oraz Starosta Powiatu Pińczowskiego Jan Moskwa.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Impreza miała charakter sportowy, a jednocześnie profilaktyczny, promujący zdrowy styl życia poprzez udział dzieci w Przedszkolnym Programie „Czyste Powietrze Wokół Nas”, realizowanym pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Busku–Zdroju. Każde przedszkole biorące udział w turnieju przygotowało plakat promujący zdrowy styl życia, a wszyscy uczestnicy zaśpiewali piosenkę o tej tematyce.

pinczow_siesciolatkowie001.jpg 

Sportowe zmagania przedszkolaków odbywały się w atmosferze sportowej rywalizacji i wspaniałej zabawy. Mali sportowcy z wielkim zaangażowaniem brali udział w różnych konkurencjach. Było rzucanie do celu, skoki z woreczkiem, biegi z przyborem, ćwiczenia sprawnościowe.  Licznie zgromadzona publiczność mocno dopingowała małych sportowców. W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników dzieci bawiły się wspólnie z paniami z Klubu Rozwoju Regionalnego w Bogucicach.


Po przeliczeniu zdobytych punktów komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce zdobyły przedszkolaki z Bogucic
II miejsce przedszkolaki z Brześcia
III miejsce przedszkolaki z Gacek.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały z rąk sponsorów puchary, medale, nagrody rzeczowe i słodycze ufundowane przez: Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, Starostę Powiatu Pińczowskiego, Klub Rozwoju Regionalnego w Bogucicach, Sanepid w Busku-Zdroju wraz z firmą Podlach i Wikor, Monikę Warzechę, dyrektora Świętokrzyskiego Oddziału PEFRON i  GS "Samopomoc Chłopska" w Pińczowie.

pinczow_com_pl.jpg

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.180.174

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg