Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Poznaj kandydatów w wyborach samorządowych 2010

Dodał : MC Data: 2010-11-15 08:34:17 (czytane: 12422)

Wybory samorządowe odbędą się 21 listopada. To od NAS zależy jaki będzie ich wynik, kto przez najbliższe 4 lata będzie decydował o naszym miejscu zamieszkania. Z myślą o mieszkańcach powiatu buskiego i pińczowskiego uruchomiliśmy PLATFORMĘ WYBORCZĄ www.wybory.ponidzie.tv

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Wyborcom dajemy możliwość świadomego dokonania wyboru odpowiedniej osoby na stanowisko burmistrza, wójta czy radnego.

Kandydatom zaś możliwość zaprezentowania swojej osoby, przedstawienia programu wyborczego, pomysłów na rozwój regionu w formie tekstu, spotów wyborczych, relacji video ze spotkań z wyborcami.

Zapraszamy do sprawdzenia kto już się odważył zaprezentować wyborcom.

platforma_wyborcza500.jpg

Reklama internetowa jest bez wątpienia jednym z największych nośników medialnych, nie wszyscy jeszcze to doceniają. Ta kampania wyborcza pokaże zapewne, jaka jest siła reklam zamieszczanych w internecie - dostępnych 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Nasze serwisy notują ok 10 000 (!) wizyt dziennie  i ok 100 000 (!) odsłon poszczególnych stron - liczby mówią same za siebie.

 

 

Slupy ogłoszeniowe nie są w stanie pomieścić plakatów wszystkich kandydatów. Trwa walka o każdy centymetr powierzchni do której da się "coś przyczepić" - świeżo naklejone plakaty są bez sentymentów oklejane nowymi. Co innego w internecie - tu dostępnych jest wiele form reklamy - począwszy od statycznego obrazka przez ruchomy baner flash po filmy/spoty wyborcze. Do tego koszty reklamy są nieporównywalnie mniejsze a zasięg nieporównywalnie większy!

 Ostatni tydzień będzie zapewne decydujący, zapraszamy zatem kandydatów z powiatu buskiego  i   powiatu pińczowskiego, którzy jeszcze nie zaprezentowali się na naszych stronach , aby przedstawili swoją sylwetkę wyborcom.

/M.Ciszewski/


Jeśli są Państwo zainteresowani reklamą w naszym serwisie, prosimy o kontakt:

Biuro Reklamy Ponidzie.TV
ul. Batorego 4, 28-100 Busko-Zdrój
e-mail: redakcja@ponidzie.tv

telefon:
604 509 169
(41) 378 17 27

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.228.229.51

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg