Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Podziękowanie

Dodał : GS Data: 2019-02-12 11:14:50 (czytane: 183)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Dziękujemy nakr.jpg


Gmina Czarnocin wychodzi z prośbą do mieszkańców gminy o zbieranie nakrętek. Zbieraliśmy już dla Stasia, Frania, Krzysia i Marysi, teraz zbieramy dla Kubusia Gołuzda.

GOPS w dniu 08.02.2019 r. przekazał pierwsze 12 worków plastikowych nakrętek na leczenie Kubusia, chorego na chorobę onkologiczną w postaci mięsaka Ewinga
Serdecznie dziękujemy szkołom w Czarnocinie i Sokolinie oraz wszystkim osobom, które przyłączyły siędo akcji i przekazały ten cenny odpad komunalny.
Jednocześnie informujemy, że akcja dalej trwa i w dalszym ciągu przyjmujemy nakrętki w Urzędzie Gminy w Czarnocinie.
Uzbierane nakrętki można dostarczać przede wszystkim do budynku Urzędu Gminy, na każdym piętrze są oznaczone pojemniki na nakrętki.
Osoba do kontaktu w powyższej sprawie – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnocinie – Justyna Warszawa, pok. 11, tel. 41 35-12-028 w. 224.
Postawa „pomagacza” to dobry przykład dla ogółu, dla społeczeństwa tym bardziej, że obecny świat jest tak zaprogramowany, że przez codzienną gonitwę najczęściej widać obojętność na otoczenie i drugiego człowieka, a przecież człowiek jest tyle wart, ile dzieli się z innymi.
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy czynnie zbierają nakrętki.

Kalendarz

ue_stopka.jpg