Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

PODSUMOWANIE GMINNEJ AKCJI WYDAWANIA PACZEK ŻYWNOŚCIOWYCH W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO POMOC ŻYWNOŚCIOWA

Dodał : malgorzata_pieron Data: 2021-04-08 09:33:20 (czytane: 189)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Pierwsza transza pomocy żywnościowej dla zakwalifikowanych mieszkańców Gminy Czarnocin w ramach Programu POPŻ została dostarczona. Akcja pakowania oraz wydawania żywności tym razem trwała tylko trzy dni od środy – 24 marca 2021 r. z uwagi na wydłużone godziny pracy GOPS. W tym, tak trudnym czasie w dalszym ciągu naznaczonym stanem epidemicznym stanęliśmy po raz kolejny na wysokości zadania. Namacalnym efektem jest to, iż przedsięwzięcie zostało zakończone pomyślnie, a 490 osób z terenu naszej gminy otrzymało 13 składnikowe paczki żywnościowe na okres świąteczny.

Już dziś pragniemy poinformować, iż kolejna transza żywności planowana jest na początek maja, zaś o szczegółach związanych z rozdysponowaniem żywności zostaną Państwo poinformowani przez stronę Internetową Urzędu Gminy, telefonicznie przez pracowników tut. Ośrodka oraz przez Facebooka GOPSu.

Cały asortyment spożywczy przywieziony i rozpakowany został dzięki uprzejmości przedsiębiorcy Pana Ryszarda Chama. Natomiast akcja przygotowywania artykułów spożywczych do rozdania powiodła się dzięki solidnej, zgranej oraz zespołowej pracy Pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ścisłej współpracy z Wójt Gminy Czarnocin.

Parafialnemu Zespołowi Caritas składamy podziękowania za wsparcie merytoryczne, w tym rozliczenia ilościowe przyjętych produktów i przygotowanie sprawozdawczości.

Kierownik wraz z Pracownikami serdecznie dziękują wszystkim osobą zaangażowanym przy Akcji wydawania żywności.

img_20210408_wa0001.jpg 

img_20210408_wa0002.jpg 

 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.174.50

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg