Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Pasowanie na Przedszkolaka w Sokolinie

Dodał : GS Data: 2017-12-01 10:35:54 (czytane: 205)

Dzień 28 listopada pozostanie na długo w pamięci Przedszkolaków z Sokoliny oraz ich Rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

W tej uroczystości pierwszoplanowe role odegrały dzieci. Swoją obecnością zaszczyciła najmłodszych uczniów Pani Wójt - Maria Kasperek. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i tańce. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka przez P. dyr. Elżbietę Bielecką. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy Przedszkolak otrzymał z rąk wychowawców dyplomik pasowania.

Pani Wójt nagrodziła Przedszkolaków książeczkami, a rodzice słodkościami. Maluchy doskonale spisały się podczas pierwszego ważnego wydarzenia w ich życiu.

Kalendarz

ue_stopka.jpg