Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Pacanów otrzymał licencję UEFA na strefę kibiców!

Dodał : MR Data: 2012-03-27 10:51:39 (czytane: 4431)

Gmina Pacanów po kilku miesiącach starań otrzymała licencję Europejskiej Federacji Piłkarskiej na publiczną transmisję ze zmagań w ramach „EURO 2012” w tzw. strefie kibica!

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Oznacza to, że w czerwcu br. sympatycy piłki nożnej i kibice narodowej reprezentacji będą mogli w dużej grupie obserwować mecze kadry Franciszka Smudy na dużym telebimie i tworzyć niezapomnianą atmosferę. Wójt gminy Wiesław Skop – pomysłodawca tego przedsięwzięcia i wielki sympatyk piłki nożnej już dziś serdecznie zaprasza kibiców z terenu Gminy Pacanów i gmin ościennych na pierwszą transmisję 8 czerwca br. o godz. 18:00 do rynku Pacanowa.

Strefa_kibica.jpg 

Wstęp jest bezpłatny, jednak kibice powinni zaopatrzyć się w stosowne akcesoria (czapeczki, szaliki, koszulki, trąbki itp.).

Mile widziane będą zgłoszenia grupowe np. z klubów sportowych, szkół średnich czy zakładów pracy. Zgłoszenia te należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Pacanów (ul. Rynek 15) w terminie do 15 maja 2012r.

Ze względu na limitowaną przez UEFA liczbę uczestników, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Przed transmisją i w przerwie meczu będą realizowane ciekawe konkursy, pokazy i mini koncerty. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco!

Telefon kontaktowy: 602 291 552

Serwis informacyjny UG

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.212.120.195

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg