Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

OLA POBIEGA – W THE VOICE OF POLAND

Dodał : malgorzata_pieron Data: 2021-09-27 12:48:11 (czytane: 172)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Wójt Gminy Czarnocin Pani Maria Kasperek z wielką radością informuje wszystkich mieszkańców, że nasza mieszkanka Ola Pobiega pochodząca z miejscowości Kolosy przeszła wstępną kwalifikację do Programu muzycznego The Voice of Poland, a następnie zakwalifikowała się do tzw. „przesłuchań w ciemno”, które wyśpiewała pomyślnie odwracając swym „delikatnym” głosem fotele dwóch trenerów. Kolejne spotkanie z Olą na szklanym ekranie to już tak zwane ”bitwy na głosy” – trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Ola Pobiega to absolwentka Szkoły Podstawowej w Sokolinie – to właśnie tam stawiała swoje pierwsze kroki podczas szkolnych akademii, absolwentka Gminazjum w Cieszkowach – gdzie rozwijała swoje talenty. Swym śpiewem uświetniała uroczystości gminne powiatowe i wojewódzkie reprezentując Gminę Czarnocin. Ola to także laureatka licznych konkursów i przeglądów muzycznych. To ciepły skromny, wrażliwy człowiek o pięknej muzycznej duszy.

I kilka słów od Pani Wójt:

„Droga Olu, z całego serca gratuluję pięknego występu. Zawsze byłaś naszą Dumą, Talentem i Skarbem naszej Gminy. Teraz otworzą się przed Tobą wielkie możliwości. W pełni na to zasługujesz. Ściskam i życzę zwycięstwa – pozdrawiam Maria Kasperek”.

 

Kalendarz

ue_stopka.jpg