Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

OGŁOSZENIE

Dodał : GS Data: 2018-02-12 13:58:53 (czytane: 212)

W związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym w Busku- Zdroju V Zamiejscowym Wydziałem Cywilnym z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej postępowaniem w sprawie o zasiedzenie działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 387 położonej w Charzowicach

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Urząd Gminy w Czarnocinie zwraca się z prośbą o zgłaszanie się osób, które dysponują jakąkolwiek wiedzą na temat tej działki lub jej części, w szczególności informacji czy była ona użytkowana przez mieszkańców wsi Charzowice. Informacje niezbędne są w celu podjęcia skutecznych działań przez Urząd.

Tutejszy Urząd prosi zwłaszcza osoby, które sporządziły anonimowe pismo odręczne (data wpływu: 07.02.2018 r.) dotyczące przedmiotowej działki o zgłoszenie się do Urzędu celem udzielenia informacji, które mogłyby pomóc w prowadzonej sprawie.

Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę proszę o zgłaszanie się do dnia 19.02.2018 r. w Urzędzie Gminy w Czarnocinie pokój nr 26 w godzinach od 7:00 do 15:00.

Poniżej treść anonimowego pisma oraz mapa z lokalizacją działki będącej przedmiotem zasiedzenia.

Wójt Gminy Czarnocin

/-/ mgr Maria Kasperek

Pełna treść ogłoszenia - pobierz

Kalendarz

ue_stopka.jpg