Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Nocny Maraton Tenisa Stołowego.

Dodał : AT Data: 2011-01-19 14:41:14 (czytane: 5452)

28 stycznia o 21:30 w hali sportowej w Kazimierzy Wielkiej zostanie rozegrany Nocny Maraton Tenisa Stołowego. To pierwszy taki turniej w regionie świętokrzyskim.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

W imprezie, zgodnie z regulaminem, mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Kobiety będą rywalizować w kategorii open, a mężczyźni – w pięciu kategoriach wiekowych: od osiemnastolatków do seniorów.

Głównym celem projektu jest popularyzacja tenisa stołowego. Turniej organizowany jest głównie z myślą o amatorach „ping-ponga”, ale rozgrywki uświetni obecność (i być może udział) naszych gwiazd – byłych zawodniczek Rafaello.

W nocnym maratonie swój udział potwierdziła Paulina Narkiewicz – wielokrotna mistrzyni i reprezentantka kraju, grająca obecnie w lidze austriackiej. Stefan Marzec, prezes KOS ma nadzieję, że z maratonem nie będą kolidować trwające w styczniu rozgrywki ligowe i do Pauliny dołączą czołowe tenisistki z drużyny Rafaello, takie jak Antonina Szymańska oraz Chinki Wang Qian i Li Liu.

Niedługo po tenisie, 19 i 20 lutego Kazimierza Wielka organizuje 24-godzinny Maraton Pływacki. Zawodnicy pływać będą przez całą dobę, na krytym basenie Wodny Raj. Z okazji małego jubileuszu kazimierzanie szykują się do pobicia piętego Guinessa i chcą przekroczyć „magiczną” barierę 1000 kilometrów.


Więcej na stronie Kazimierskiego Ośrodka Sportowego www.kazimierzakakos.pl

 


Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.180.174

-xIHj (2018-04-23 01:36:46)

kDMM

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg