Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Nocna Zmiana Bluesa w Busku-Zdroju - fotoreportaż

Dodał : MC Data: 2010-09-26 10:56:16 (czytane: 5394)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury podobnie jak znaczące ośrodki kultury w kraju świętowało Polski Dzień Bluesa. Na scenie Domu Kultury w piątkowy wieczór 17 września 2010r. wystąpiła legendarna Nocna Zmiana Bluesa. Gościnnie towarzyszył jej skrzypek Jan Błędowski.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Koncert zgromadził kilka pokoleń. Byli najmłodsi, którzy na rękach swoich rodziców „uczyli" się dobrej muzyki jak i ci, którzy pamiętają początki popularności bluesa w Polsce. Wszystkich bez wyjątku porwała ekspresja harmonijki ustnej Sławka Wierzcholskiego jak i skrzypce Jana Błędowskiego. Muzycy podczas koncertu prowadzili między sobą swoisty dialog. Można to było porównać do pojedynku gdzie bronią stały się dźwięki bluesa. Obaj artyści wyszli z tej walki zwycięsko.

nocna_zmiana_bluesa.jpg


Piątkowy koncert był już drugim występem Nocnej Zmiany Bluesa w Busku – Zdroju. Jak stwierdził Sławek Wierzcholski oba były fantastyczne. Potwierdziła to publiczność żywiołowo reagująca na to co działo się na scenie.

AMI
źródło: http://www.busko.pl

 fotoreportaż

Foto: Kamil Janicki, Arek Sierpina

W przygotowaniu relacja video..


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.218.88

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg