Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

'Mój własny biznes – II edycja'

Dodał : AT Data: 2010-08-05 14:29:06 (czytane: 4952)

Informujemy, że Stowarzyszenie Integracja i Rozwój od 1 sierpnia 2010 rozpoczyna realizację projektu „Mój własny biznes – II edycja”. Projekt ten skierowany jest do kobiet - mieszkanek województwa świętokrzyskiego, zainteresowanych zarejestrowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest nieprowadzenie działalności gospodarczej przez okres ostatnich 12 miesięcy.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i realizowany na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach. Projekt realizowany będzie w okresie 01.08.2010-31.12.2011.


W ramach projektu zorganizowane zostaną dwa nabory kobiet zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej. Ilość miejsc jest ograniczona! W każdym z naborów przyjętych zostanie po 90 formularzy rekrutacyjnych. Więcej informacji na temat zasad rekrutacji oraz dokumentów rekrutacyjnych mogą Państwo znaleźć na  stronie internetowej www.biznes.sir.com.pl w zakładce "Rekrutacja". Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami rekrutacji  oraz dokumentami wymaganymi  w procesie rekrutacji.

 

Źródło: www.biznes.sir.com.pl


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.218.88

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg