Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Mobilny Punkt Szczepień – w Gminie Czarnocin – już w najbliższą środę!!!

Dodał : malgorzata_pieron Data: 2021-09-24 12:32:31 (czytane: 180)

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Okres jesieni jest to czas zwiększonej zachorowalności, w tym również na COVID- 19. Żyjemy w takim szczególnie ciężkim czasie, że warto bardziej zadbać o siebie i najbliższe otoczenie. Dlatego może warto podjąć odpowiedzialną decyzję i po prostu się zaszczepić.  

Szczepiąc się - dbasz o siebie, dbasz o najbliższą rodzinę, przyjaciół, współpracowników, dbasz o sąsiada, dbasz o swojego lekarza, ekspedientkę w sklepie, dbasz o przypadkowego człowieka, którego spotykasz na swojej drodze. 

            Wójt Gminy Czarnocin Pani Maria Kasperek kładąc duży nacisk na profilaktykę, bo przecież lepiej zapobiegać niż leczyć – z dużą aprobatą przyjęła propozycję Wojewody Świętokrzyskiego kierującego Mobilny Punkt Sczepień przeciw COVID – 19 do Gminy Czarnocin.

Z uwagi na powyższe Wójt Gminy Czarnocin zaprasza przede wszystkim mieszkańców Gminy Czarnocin, ale także osoby zainteresowane do skorzystania z możliwości przyjęcia szczepionki w Mobilnym Punkcie Szczepień w dniu 29 września 2021 r., w godzinach od 10:00 do 13:00 na placu przy Gminnym Centrum Kultury w Czarnocinie.


W najbliższą środę –  po prostu przyjdź
wraz z dowodem osobistym i zaszczep się !!!

 

 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.228.229.51

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg