Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Miejskie Dni Wolontariatu w PSCK.

Dodał : AT Data: 2012-03-23 14:13:10 (czytane: 2245)

23 marca o godzinie 18:00, w Pińczowskim Samorządowym Centru Kultury obejrzeć będzie można slajdowisko pt. „Więzienie w Boliwii, wieś w Indiach, potrzebujący w Świętokrzyskiem- oblicza wolontariatu”, w ramach Miejskich Dni Wolontariatu objętych honorowym patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Kielcach. Spotkania wszystkich zainteresowanych wolontariatem, mają na celu przybliżenie mieszkańcom województwa jak wygląda  praca wolontariusza w regionie oraz poza granicami kraju.

swietokrzyskie_centrum_wolontariatu.jpgSpotkania odbędą się w Pińczowie, Starachowicach, Busku Zdrój, Zagnańsku, Staszowie i Kielcach. Poprowadzi je prezes Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu a zarazem uczestnik wielu projektów w kraju i za granicą, pasjonat i podróżnik – Michał Braun. 

pinczow_com_pl.jpg 

 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.180.174

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg