Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Kurs e-learningowy - O finansach w bibliotece

Dodał : GS Data: 2018-10-11 08:04:32 (czytane: 98)

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Czarnocinieoraz oraz w Filii Bibliotecznej w Michałowicach odbywały się zajęcia kursu e-learningowego, który został przygotowany specjalnie na potrzeby cyklu spotkań w bibliotekach dla osób z grupy wiekowej 50+.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Realizacja kursów odbywała się w dwóch grupach, w Czarnocinie i w Michałowicach po 10 osób, uczestnicy mieli dostęp do komputerów. Poczęstunek dodatkowo dawał poczucie, jak bardzo szanujemy i jak są dla nas ważni kursanci. Chcieliśmy by czuli się u nas komfortowo.

Podczas kursu można było dowiedzieć się, jak zarządzać budżetem domowym, wybrać najlepszą ofertę bankową, korzystać z bankowości elektronicznej, wyszukać najtańszy produkt czy zrobić zakupy przez Internet.

Na zakończenie kursu było spotkanie w bibliotece, podziękowanie za udział w kursie, rozdanie certyfikatów oraz wspólne pamiątkowe zdjęcia.

    Kursanci poznali nowe narzędzia zdobywania wiedzy a biblioteka będzie im się kojarzyć nie tylko z wypożyczalnią książek ale także z edukacją dorosłych, udało się stworzyć przestrzeń do integracji społecznej : wspólne spotkania, rozmowy, kawka, refleksje.

    Realizatorem Projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Partnerem Projektu – Narodowy Bank Centralny.

Kalendarz

ue_stopka.jpg