Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Koncert Question Mark w Imosówce.

Dodał : AT Data: 2012-03-02 17:08:40 (czytane: 1674)

Zapraszamy na koncert Question Mark, który odbędzie się 3 marca 2012r, o godz. 19.00 w Imosówce, ul. Waryńskiego 1, 28-100 Busko-Zdrój.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

"Jest to kawał solidnej i inteligentnej muzyki. Fusion, jazz, prog, neoprog, folk - to tylko umowne szufladki. Ważne, że zespół nie zamyka się w jednej z nich, ale szuka i twórczo wykorzystuje to, co one reprezentują." pierwsze wspólne granie to rok 1978.

koncert_imosowka_quison.jpg

 

Początki to skład trzyosobowy: Bogusław Raatz, Marek Matuszewski (pomysłodawcy) oraz Jacek Dołęga. Wkrótce dołączył Kazik Wiśniewski grający na skrzypcach elektrycznych. Po latach przerwy we wspólnym graniu zespół reaktywował działalność w roku 2002.

Bilety do nabycia w Klubie Imosówka, ul. Waryńskiego 1, 28-100 Busko-Zdrój

Cena: 25zł, 20zł.

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.228.229.51

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg