Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Koncert grupy MECH w IMOSÓWCE.

Dodał : AT Data: 2012-03-27 10:53:24 (czytane: 1611)

W Imosówce zagra zespół MECH! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 31 marca 2012r. Start o godz. 20.00.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Mech powrócił w 2005 roku brawurową płytą z utworami z gry Painkiller i od razu stał się nie lada sensacją wielkich scen i festiwali : Woodstock. Metal Hammer Festiwal a także koncertów z wielkimi zespołami swiatowgo rocka: Souffly, Black Label Society, Black Sabbath, Heaven & Hell, Uriah Heep czy kolejny Metal Hammer Festiwal u boku Judas Priest.

mech_grupa_muzyczna.jpg
Źródło: last.fm

Obecnie zespół MECH promuje swoja kolejna studyjna płytę MECH-ZWO, na której zgromadził wybitnych gości ale przede wszystkim pokazuje nieokiełznany rockowy żar. Utwory zawarte na płycie wymykają się łatwym klasyfikacjom. Ale zwłaszcza koncerty MECH`a pełne są spektakularnych wydarzeń, nieoczekiwanych zwrotów akcji i poparte przepotężnym brzmieniem bez względu czy zespól pojawia się na największych scenach czy tez w kameralnych klubach.

Koncert zespołu to niezapomniane przeżycie estetyczne i duchowe zwłaszcza że wielokroć przeradza się w spektakularny dialog pomiędzy publicznością, a sceną.

 Bilety do nabycia w Klubie Imosówka, ul. Waryńskiego 1, 28-100 Busko-Zdrój 

 


 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.228.229.51

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg