Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Jak oszczędnie i efektywnie prowadzić biznes? Nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Dodał : AT Data: 2011-10-08 10:00:21 (czytane: 3488)

26 października w Hotelu Kameralnym w Kielcach odbędzie się konferencja z cyklu STREFA EKSPERTA. Jak oszczędnie i efektywnie prowadzić biznes? Nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Organizatorzy - firma Centrum Systemów Komputerowych ZETO we współpracy z firmą Comarch - zapraszają wszystkie osoby zainteresowane rozwiązaniami usprawniającymi zarządzanie łańcuchem dostaw na każdym szczeblu.


Tematem przewodnim konferencji będzie zastosowanie narzędzi informatycznych dla optymalizacji procesów prognozowania popytu, składania i realizacji zamówień, przebiegu procesów logistycznych i magazynowych.


Ekspert Politechniki Świętokrzyskiej dr inż. Paweł Sitek przedstawi nowoczesne strategie zarządzania łańcuchem dostaw, a praktycznymi doświadczeniami w tym zakresie podzieli się Agnieszka Sas, przedstawicielka Zakładu Metalowo-Kotlarskiego SAS z Buska Zdroju, będącego jednym z najbardziej znanych producentów kotłów grzewczych.

Specjaliści z firmy CSK ZETO zaprezentują, jak efektywnie wspomagać mechanizmy prognozowania i planowania popytu oraz jak optymalizować koszty i ryzyko, żeby zwiększyć przychody firmy.


Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.


Więcej informacji i agenda dostępne na stronie www.zeto-kielce.com.pl/zarzadzanie-lancuchem-dostaw

Nazwa: Jak oszczędnie i efektywnie prowadzić biznes? Nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Miejsce: Hotel Kameralny, ul. Tarnowska 7, Kielce

Termin: 26 października 2011, 9:00 – 14:00O firmie Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA

Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA jest obecnym na rynku od ponad 40 lat producentem i integratorem kompleksowych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Jako partner firmy Comarch specjalizuje się we wdrażaniu systemów usprawniających zarządzanie przedsiębiorstwami: Comarch CDN XL i Comarch OPT!MA. Dostarcza także oprogramowanie  optymalizujące pracę w obszarze kadr i płac.
Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.218.88

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg