Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

I Kongres Kobiet Ponidzia.

Dodał : AT Data: 2012-03-23 14:07:54 (czytane: 2264)

21 marca 2012r odbył się I Kongres Kobiet Ponidzia. Inicjatorami pierwszego spotkania przedsiębiorczych kobiet byli Jadwiga Irla, Regina Kobierska i Maciej Kmita.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Uczestniczki Kongresu wysłuchały wykładu dr Marzeny Marczewskiej o kobiecie w języku polskim, obejrzały prezentację multimedialną "Kobieta w mediach" i rozmawiały o tym jak być kobietą przedsiębiorczą, nie chować się w cieniu mężczyzn i odnieść sukces.Podsumowano również działalność eurodeputowanej Róży Thun.

pinczow_kongres_kobiet.jpgWśród zaproszonych gości Kongresu znalazły się: Marzena Okła - Drewnowicz – poseł na Sejm RP, Bożentyna Pałka - Koruba – Wojewoda Świętokrzyski, dr Marzena Marczewska INP UJK – radna Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak wraz z wicestarostą Markiem Omastą.

pinczow_com_pl.jpg 

 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.180.174

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg