Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Gramy w finale wojewódzkim. (video/fotoreportaż)

Dodał : AT Data: 2012-03-05 16:09:27 (czytane: 2037)

Mistrz Buskiej Ligi Futsalu 2012 - Maxfarbex Budotermika wygrał rozegrany 4 marca w buskiej hali PMOS półfinał Mistrzostw Województwa w Futsalu awansując do finału, który rozegrany zostanie w piątek 9 marca br. w Nowinach. Wraz z naszym zespołem do puli finałowej zakwalifikowały się - z drugiego miejsca Laser Lech-Pol Jędrzejów i z trzeciego EBC Kielce.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

futsal_polfinaly001.jpg 

Maxfarbex zdobył w tym turnieju 12 pkt. strzelając 16 bramek i tracąc 3 (wygrane 4:0 z Laser Lech-Pol Jędrzejów, 9:2 z Drewkom Kostomłoty, 1:0 z EBS Kielce, 2:1 z Kuwejt Parkiet Nowiny.

fotoreportaż

/Robert Gwóźdź/

 

Zobacz video z meczu: Maxfarbex Budotermika - EBS Kielce

FutsalMW_polfinaly_maxfarbex_ebs.jpg
Kliknij i oglądaj

 

Za chwilę kolejne relacje video meczów: Drewkom – Kuwejt Parkiet, Laser Lech-Pol – EBS, Maxfarbex-Budotermika – Kuwejt Parkiet.
Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.212.120.195

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg