Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Gminne Obchody Dnia Seniora

Dodał : GS Data: 2017-11-20 13:56:32 (czytane: 263)

W sobotę 18 listopada 2017 r. w Świetlicy Wiejskiej w Ciuślicach odbyły się obchody Gminnego Dnia Seniora, które zostały zorganizowane przez Zarząd Stowarzyszenia „Klub Seniora”.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

W uroczystości wzięły udział władze samorządowe gminy i powiatu reprezentowane przez Wójt Gminy Czarnocin Panią Marię Kasperek wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Panem Kazimierzem Warszawą oraz Panem Janem Nowakiem Starostą Powiatu Kazimierskiego i Panią Bożeną Pytel Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kazimierzy Wielkiej. Pani Wójt Maria Kasperek złożyła życzenia wszystkim przybyłym na uroczystość Seniorom, życzyła zdrowia, długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych , pogody ducha oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Pani Wójt podkreślała jak ważne jest kultywowanie i przekazywanie tradycji osobom młodym.

Dzień Seniora to święto ludzi starszych, którym należy się szacunek za bezinteresowną pomoc i mądrość jaką obdarowują młode pokolenia. To dzięki nim w każdym domu kultywuję się tradycje, przekazują swoją wiedzę, kulturę oraz obyczaje naszego regionu.

Kalendarz

ue_stopka.jpg