Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Gmina Czarnocin kontynuuje zbiórkę plastikowych nakrętek

Dodał : GS Data: 2017-05-18 14:39:46 (czytane: 245)

Gmina Czarnocin od początku 2017 roku włączyła się aktywnie w zbiórkę plastikowych nakrętek. Cel jest chlubny – to pomoc drugiemu człowiekowi.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Gmina Czarnocin wychodzi z prośbą do mieszkańców gminy o zbieranie nakrętek. Zbieraliśmy już dla Stasia i Frania, teraz zbieramy dla Karola.

Uzbierane nakrętki można dostarczać przede wszystkim do budynku Urzędu Gminy, na każdym piętrze są oznaczone pojemniki na nakrętki. Można przekazywać także do NZOZ SALUS w Czarnocinie czy Urzędu Pocztowego w Czarnocinie.

Osoba do kontaktu w powyższej sprawie – pracownik Urzędu Gminy – Małgorzata Pieron, pok. 2, tel. 41 35-12-028 w. 210, 211.

Postawa „pomagacza” to dobry przykład dla ogółu, dla społeczeństwa tym bardziej, że obecny świat jest tak zaprogramowany, że przez codzienną gonitwę najczęściej widać obojętność na otoczenie i drugiego człowieka, a przecież człowiek jest tyle wart, ile dzieli się z innymi.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy czynnie zbierają nakrętki.

Kalendarz

ue_stopka.jpg