Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona 'Niechaj Zabrzmi Bukowina' - dziś relacja 'na żywo'!

Dodał : AT Data: 2010-05-29 10:15:32 (czytane: 8642)

Dziś o godz. 18.00 w naszej telewizji internetowej ponidzie.TV rozpoczniemy transmisję "na żywo" z Koncertu Laureatów festiwalu oraz Koncertu Galowego "25 LAT PAMIĘCI", w którym wezmą udział: Wolna Grupa Bukowina, Bogusław Nowicki, Nasz Basia Kochana, Słoneczne Trampy.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

BELON2010_plakat.jpg


27 maja 2010
r. (czwartek)  o godz. 18:00 Zamek Dersława
  • Koncert Laureata ubiegłorocznej nagrody Grand Prix OFP, grupy "Nie jest źle" z Iłzy.
 
28 maja 2010 r. ( piątek) o godz. 18:00 sala widowiskowa BSCK
  •  Konkursowy Koncert Finałowy:  "Beciaki", "Bieguni" i Jarosław Augiewicz, "Chwila nieuwagi", "Couleur Cafe", "Na szlaku",  Tomek Cichawa z zespołem, Bartek Caboń, Maciej Czernecki, Piotr Dąbrówka, Katarzyna Kotecka, Aleksandra Krzyżańska, Andrzej Marczyński, Waldemar Pawlikowski i Mateusz Rulski-Bożek.

    Gwiazdą tego wieczoru będzie Katarzyna Groniec. Artystka z zespołem zaprezentuje recital "Listy Julii kameralnie", na który składają się z piosenki Elvisa Costello z płyty „The Juliet Letters" w polskich tłumaczeniach Katarzyny Groniec.


29 maja 2010 r. (sobota) o godz. 18:00 sala widowiskowa BSCK
  • Koncert Laureatów oraz Koncert Galowy "25 LAT PAMIĘCI" : Wolna Grupa Bukowina, Bogusław Nowicki, Nasz Basia Kochana, Słoneczne Trampy.


30 maja 2010 r. (niedziela) o godz. 18:00 Dom  Środowisk Twórczych - Pałacyk T. Zielińskiego w Kielcach

  • Koncert Laureatów Na Bis: Tomasz Wachnowski


    bukowina1.jpg

Można już nabywać bilety lub karnet na koncerty tegorocznego III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona. 
Karnet na obydwa buskie koncerty - piątkowy finał i sobotni laureatów - kosztuje 30 zł,
bilety na osobne, pojedyncze koncerty są w cenie 20 zł.

Wejściówki te sprzedawane są w Centrum Informacji Turystycznej mieszczącym się na parterze budynku BSCK przy al. Mickiewicza 22, po lewej stronie od wejścia głównego, w godzinach od 7:30 do 16:30. Informacje telefonicznie udzielane są pod numerem (41)3701022.

Informujemy, też że jest możliwy zakup festiwalowego karnetu lub biletu przez internet. By to uczynić należy wpłacić na konto bankowe BSCK, prowadzone w banku BPH PBK S.A. o/Busko, o numerze: 74.1060.0076.0000.3200.0014.5746, równowartość kupowanych wejściówek, koniecznie podając w tytule przelewu: imię, nazwisko,adres i telefon kontaktowy osoby zamawiającej, jak również rodzaj wejściówki i daty koncertów.

Więcej informacji o tej formie zakupu biletów można też uzyskać w księgowości BSCK, dzwoniąc na nr: (41)3781729.


Festiwal realizowany jest przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego i Starostwa Powiatowego  w Busku-Zdroju.

 


ponidzieTV250.jpg
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.228.229.51

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg