Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Ferie zimowe 2018

Dodał : GS Data: 2018-02-26 12:42:10 (czytane: 252)

Ferie zimowe to czas, na który czekały wszystkie dzieci. Po całym semestrze ciężkiej nauki i codziennych trudów dzieci z terenu Gminy Czarnocin rozpoczęły zimowy wypoczynek. W dniu 12.02.2018 roku 11 dzieci wzięło udział w wyjeździe do Tresnej k. Żywca.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Organizatorem wypoczynku był Związek Zawodowy Rolnictwa SAMOOBRONA poprzez swoją Fundację ”Szansa dla Gmin” przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czarnocinie, który rozpowszechnił informację o możliwości skorzystania z zimowego wypoczynku oraz przyjmował zapisy chętnych osób.

Podczas 10 dniowego turnusu dzieciaki miały zapewnione pełne zakwaterowanie w Centrum Wypoczynku „ODYS” – noclegi i wyżywienie wraz z opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. W programie rekreacyjnym znalazł się m.in. kulig, snowtubing, jazda na saneczkach i ślzgach, ogniska, ciekawe wycieczki krajoznawcze, rozrywki sportowe z nagrodami, zawody, konkursy i wiele wiele innych atrakcji.

Zimowisko niestety dobiegło końca. Po 10 dniach aktywnego wypoczynku dzieci w dniu 21.02.2018 r. wróciły do swoich domów pełne energii i nowych sił do dalszej nauki. Niżej relacja fotograficzna z wyjazdu.

Kalendarz

ue_stopka.jpg