Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

DZIEŃ SENIORA

Dodał : GS Data: 2019-10-25 14:45:39 (czytane: 257)

W październiku i listopadzie obchodzonych jest kilka świąt związanych z Seniorami. Na dzień 1 października przypada Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października to Europejski Dzień Seniora, natomiast 14 listopada jest Ogólnopolski Dzień Seniora.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

W czwartkowe popołudnie 24. 10. 2019r. Seniorzy- Członkowie Klubu Senior + obchodzili swoje święto.

W spotkaniu uczestniczyło około sześćdziesiąt osób. Swą obecnością zaszczycili między innymi: Wójt Gminy Czarnocin pani Maria Kasperek wraz z Przewodniczącym Rady Gminy panem Kazimierzem Warszawa oraz pracownikami urzędu, dyrektor PCPR-U w Kazimierzy Wielkiej pani Bożena Pytel, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy pani Renata Antos oraz przedstawicielki Stowarzyszenia Kazimierskich Amazonek.

Członkowie Klubu Senior + przygotowali bogaty występ artystyczny w którym zawarli kilka humorystycznych wierszy oraz piosenki nawiązujące do życia w wieku emerytalnym. Nie zabrakło również serdecznych życzeń skierowanych do Seniorów.

Wszyscy uczestnicy święta siedzieli przy suto zastawionym stole. Wszelkie potrawy, przekąski i słodkości zostały wykonane własnoręcznie przez członków Klubu. Zwieńczeniem całej uroczystości był zjawiskowy i przepyszny tort.

Niespodzianką dla wszystkich uczestników była wizyta mieszkanki naszej gminy i jednocześnie uczennicy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy, która wszystkim chętnym osobom wykonywała masaż dłoni.

Wszyscy spędzili miło czas w czwartkowe popołudnie, nie brakowało śmiechu i wzruszeń. Seniorzy z Klubu Senior + w Soboszowie udowadniają, iż życie po 60-tce jest kolorowe i pełne atrakcji.

Kalendarz

ue_stopka.jpg