Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Drugi „Koziołek Bezpieczeństwa” dla Gminy Czarnocin

Dodał : GS Data: 2018-06-13 11:02:11 (czytane: 209)

11 czerwca odbyła się XIX edycja programu „Bezpieczne Świętokrzyskie” i wręczenie nagrody „Koziołek Bezpieczeństwa”.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

 Gmina Czarnocin w 2018 roku złożyła raport do Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej za 2017 rok z wykonania na terenie tut. Gminy zadań na rzecz polepszania poczucia bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców.
Po raz drugi przyznano wyróżnienia w kategorii GMINA, w której to Gmina Czarnocin jako jedyna z powiatu kazimierskiego znalazła się w gronie 6 wyróżnionych za podejmowane wszelkie prace związane z działaniami na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa.
Wójt Gminy Czarnocin – Pani Maria Kasperek jako wyróżniony laureat reprezentujący Gminę Czarnocin została uhonorowana statuetką „Koziołka”. Gratulacje za zdobyte nagrody, a przede wszystkim działania jakie gminy podejmują w zakresie poprawy bezpieczeństwa przekazał wszystkim wyróżnionym Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach insp. Dariusz Augustyniak, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, a także Tomasz Staniec Pełnomocnik Wojewody Świętokrzyskiego oraz Michał Markiewicz Prezes Zarządu Stowarzyszenia Związku Miast i Gmin Regionu Świętokrzyskiego.

 

bezpieczenstwa2018.JPG

koz118.jpg

koz218.jpg

Kalendarz

ue_stopka.jpg