Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Czarnocin pobił Gangsterów! Mamy nowego mistrza kazimierskiej "halówki"

Dodał : GS Data: 2010-03-09 08:07:26 (czytane: 2443)

Drużyna Czarnocina została mistrzem kazimierskiej Powiatowej Ligi Futsalu 2009/2010, bijąc w finale Szalony Gang 5:3.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Mecz ten stanowił powtórkę zeszłorocznego finału kazimierskiej "halówki". Wtedy górą byli Gangsterzy, którzy wygrali po dramatycznej walce, w rzutach karnych.

W niedzielny wieczór Czarnocin zrewanżował się rywalom, zwyciężając 5:3. Bramki na wagę mistrzowskiego tytułu zdobyli: Rafał Różycki i Tomasz Młyńczak po dwie, Łukasz Jajeśniak (dla Szalonego Gangu - Jakub Jach 2, Piotr Piotrowski).

W spotkaniu o trzecie miejsce kazimierski Rafis pokonał Lewart Bejsce 5:1 (bramki: Mateusz Bomba 2, Adam Zawrzykraj, Mariusz Głąbicki, Robert Prokop - Szymon Magiera).

Pierwsza liga "halówki" zakończyła już rozgrywki, nadal walczą natomiast piłkarze drugiej dywizji. Po cztery czołowe drużyny z grup A i B ubiegają się w play-offach o awans do ekstraligi.

Fazę wstępną przeszły zwycięsko: Topola, SPOIW Sielec, Rolmet, Witowianka. W niedzielę 14 marca, w kazimierskiej hali przy ulicy Kościuszki, te właśnie zespoły będą walczyć o miejsca w pierwszej lidze. Turniejowi patronuje "Echo Dnia".

 źródło: Echo

Kalendarz

ue_stopka.jpg