Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Blondynki wolą mężczyzn. - zmiana terminu.

Dodał : AT Data: 2012-02-08 10:52:13 (czytane: 6880)

Kabaretowo-muzyczno-taneczna komedia z duchem perkusisty w tle. Tylko w tej komedii będziecie mogli Państwo podziwiać Krzysztofa Ibisza, Michała Milowicza i Tomasza Stockingera, grających razem w jednym przedstawieniu. I to jak grających !!! Spektakl odbędzie się 1 marca 2012r.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Przezabawne dialogi, prześmieszne skecze i dużo piosenek nigdzie dotąd nie wykonywanych. Prawdziwy mini festiwal piosenki. Urzekające i tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Słowem humor, taniec, miłość i śpiew. Każdy tu znajdzie coś dla siebie : rewię, kabaret, varietes, musical z odrobiną liryki. Tytułowe blondynki Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska zaskakują nas co i rusz swoim wdziękiem i blondynkową werwą w skeczach, piosenkach, dialogu i tańcu.


blondynki_wola_mezczyzn002.jpg


HISTORIA :

Dwie blondynki aktorki plus dwóch aktorów i tajemniczy reżyser Milosz Radżinski spotykają się w dawnym PRL-owskim domu kultury w Bieszczadach, by przygotować program estradowy na kontrakt do Chicago. Przeznaczenie w osobie menedżera Maksa decyduje o ich przyszłości inaczej. Jest to opowieść o marzeniach, przyjaźni, miłości i teatrze! Całość wieńczy żywiołowa rewia kabaretowa połączona z błyskotliwą konferansjerką Krzysztofa Ibisza.

Blondynki wolą mężczyzn to komedia, która pozwoli Państwu na oderwanie się od monotonii życiowych trosk i wznieść się choć przez chwilę ponad codzienną pospolitość.

01.03.2012r. godz.19.00
KAZIMIERSKI OŚRODEK KULTURY ul. 1-go Maja 16
CENA BILETU : 50zł, 60 zł.


Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.180.174

-zqsX (2018-04-23 01:37:03)

xiLW

Dodaj komentarz

Kalendarz

ue_stopka.jpg