Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Biało-czerwony Bieg Niepodległości w Cieszkowach

Dodał : GS Data: 2018-06-19 08:10:33 (czytane: 208)

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Cieszkowach odbył się w minioną niedzielę Bieg Niepodległości.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Organizatorami tej wspaniałej imprezy byli: Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne z Dyrektorem, oraz uczniowie szkoły. Pomagały Koła Gospodyń Wiejskich z Krzyża i Cieszków oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Cieszkowach. Honorowy patronat objęła Pani Maria Kasperek - Wójt Gminy. Opieką medyczną zajął się doktor Krzysztof Porębski z NZOZ SALUS.

Na starcie stanęła ponad setka uczestników. Biegi w różnych kategoriach wiekowych odbywały się na różnych dystansach. W programie były również występy uczniów, rozgrywki sportowe, w tym mecz uczniowie- rodzice, oraz mnóstwo atrakcji jak darmowe lody, wata cukrowa, balony, dmuchańce. Częstowano pysznym ciastem, kiełbaskami z grilla, bigosem.

Serdecznie gratulujemy organizatorom pomysłu i szczytnej idei, a wszystkim uczestnikom zawodów odwagi i determinacji.

Kalendarz

ue_stopka.jpg